پیشرو رایان با بیش از 12 سال سابقه در زمینه طراحی سایت ، بهینه سازی سایت و پیاده سازی انواع اپلیکیشن های اندروید و تحت وب در خدمت شما همراهان عزیز می باشد

طراحی سایت گالری عکس

بازدید : 152 نفر ویژه دسته بندی : طراحی سایت
طراحی سایت گالری عکس
 
هنر عکاسی یکی از زیباترین و جالب ترین هنرهاست.به خصوص اگر بتوان عکس های خود را در معرض دید هزاران نفر قرار داد.اگر خودتان دارای یک گالری حقیقی عکس یا تابلو هستید با داشتن یک وب سایت می توانید به طور شگفت انگیزی نظر مردم را به کارها و تابلوهایتان جلب کنید و در نتیجه فروش بیشتری داشته باشید.

از جمله ویژگی های مهم و لازم برای یک وب سایت گالری عکس نمایش بسیار زیبای عکس ها با افکت های خاص و چشم نواز به کاربران می باشد و تکراری و یکنواخت نشدن محیط و ترکیب رنگی و جلوه های سایت از جمله نکاتی است که حتما توسط طراحان با تجربه گروه آکادمی وب مورد توجه قرار خواهد گرفت.

قسمت ارتباط با من و درباره ی من در سایتتان به ترتیب شامل راه های ارتباطی با شما و رزومه کاری و هنری شما خواهد بود که بازدیدکنندگان از این طریق با شما آشنا خواهند شد و می توانند حتی به صورت حضوری با شما ملاقات داشته باشند.

حتی می توانید برای گالری خود یک فروشگاه بسازید تا کاربران بتوانند در صورت پسندیدن یک نقش و تابلو آن را به صورت اینترنتی سفارش دهند و هزینه ی آن را به صورت اینترنتی و یا درب منزل پس از دریافت آن پرداخت کنند.

از جالب ترین ایده های یک وب سایت گالری برگزاری مسابقات عکاسی بین اعضای سایت در دورره ها و مناسبت های مختلف و انتخاب بهترین عکس ها بر اساس تعداد لایک ها می باشد.

امکاناتی مانند نظرسنجی ، سیستم آمارگیر دقیق برای مدیریت تعداد لایک ها ، کامنت ها  و سئوی 100 درصدی وب سایت شما از جمله حداقل امکاناتی است که توسط گروه آکادمی وب در طراحی وب سایت شما مورد توجه قرار خواهد گرفت.

نظر دهید

ثبت نظر