پیشرو رایان با بیش از 12 سال سابقه در زمینه طراحی سایت ، بهینه سازی سایت و پیاده سازی انواع اپلیکیشن های اندروید و تحت وب در خدمت شما همراهان عزیز می باشد

طراحی سایت رستوران و کافی شاپ

بازدید : 187 نفر ویژه دسته بندی : طراحی سایت
طراحی سایت کافی شاپ و رستوران
 
اگر شما صاحل یک رستوران ، فست فود ، کافی شاپ و یا... هستید ، داشتن یک وب سایت اختصاصی می تواند تاثیر چشمگیری بر شناخته شدن رستوران شما و در نتیجه و جذب و افزایش تعداد مشتری هایتان شود.مشتریان و کاربران از طریق اینترنت با رستوران شما آشنا می شوند و حتی می توانند برای صرف یک وعده غذایی میزشان را به صورت آنلاین در وقت مورد نظر رزرو کنند.

شما می توانید منوی رستوران را در وب سایت قرار داده تا به این ترتیب کاربران و مشتریان با حدود قیمت های رستوران شما آشنا بشوند و حتی قبل از آمدن به رستوران غذای مورد نظر خود را انتخاب کنند.

در مجموع شما می توانید در وب سایت رستوران خود به معرفی کامل آن پرداخته و به تمامی ویژگی های آن از جمله داشتن یا نداشتن اینترنت وای فای ، پارکینگ و ... اشاره کنید.
 
نیاز به وجود یک اسلایدر زیبا و گرافیکی در وب سایت یک رستوران کاملا حس می شود.زیرا اشتهای کاربران و مشتریان با دیدن تصاویر فوق العاده از غذاهای رستوران شما باز می شود و با خود می گویند که باید حداقل یک بار برای خوردن این غذا به فلان رستوران بروم. طراحی سایت رستوران و کافی شاپ
 
یکی از مهمترین بخش های یک وب سایت رستوران سیستم رزرواسیون آنلاین است.کاربران و مشتریان با مشاهده منوی غذاها و قیمت آن ها غذای مورد نظر خود را به صورت اینترنتی سفارش داده و از طریق سرویس پیک موتوری رستوران شما آن را درب منزلشان دریافت خواهند نمود.بدین ترتیب علاوه بر افزایش تعداد سفارشات ، تماس های تلفنی برای پرسیدن قیمت غذاها و ثبت سفارش کاهش پیدا میکند و در نهایت صرفه جویی در زمان را به دنبال خواهد داشت.

قرار دادن بلیط های تخفیف ویژه از جمله روش هایی است که می توان باعث افزایش بازدیدکننده و مشتری های شما بشود.با این کار مشتری سایت شما را به اطرافیان خود نیز جهت استفاده از بلیط های تخفیف معرفی خواهد نمود.
 
در مجموع داشتن یک وب سایت رستوران ، فست فود ، کافی شاپ و... برای شما و رستورانتان مزایای بسیاری در پی خواهد داشت.گروه آکادمی وب نیز در این مسیر همراه و پشتیبان شما خواهد بود و با ارائه و پیاده سازی جدیدترین عوامل موثر بر سئو وب سایت در سایت رستوران شما باعث افزایش ورودی های سایت از طریق موتور های جستجوگر مانند گوگل و ... خواهد شد.

نظر دهید

ثبت نظر