پیشرو رایان با بیش از 12 سال سابقه در زمینه طراحی سایت ، بهینه سازی سایت و پیاده سازی انواع اپلیکیشن های اندروید و تحت وب در خدمت شما همراهان عزیز می باشد

طراحی سایت املاک

بازدید : 91 نفر ویژه دسته بندی : طراحی سایت
طراحی سایت املاک
 
اگر از مراجعه حضوری به املاک ها  و آگهی دادن برای خرید و فروش ملک در روزنامه که روز به روز در حال کم رنگ تر شدن است بگذریم این روزها اکثریت مردم به محض تصمیم گیری برای خرید و یا فروش ملکشان پای اینترنت نشسته و ساعت ها وقت خود را صرف جستجو در سایت های مختلف املاک و مشاهده ی آگهی های مختلف خرید و فروش می کنند.

ما داشتن یک وب سایت املاک را به دو دسته از افراد پیشنهاد می کنیم :
  1. ​گروهی که صاحب مغازه و محل فیزیکی برای این شغل هستند.
  2. گروهی که دارای محل فیزیکی برای این شغل نیستند.
 
بله...تعجب نکنید! حتی اگر جزو افراد گروه 2 هستید و محل کار فیزیکی برای خود ندارید نیز می توانید هم اکنون کسب و کار خود را به راه بیاندازید.شما می توانید به عنوان یک واسطه سهم عظیمی از این همه کاربر اینترنتی را به خود اختصاص داده و به ازای پیدا کردن مشتری برای آگهی دهنگان (املاک ها یا مشتریان واقعی) پورسانت خود را دریافت نمایید.

اما اگر جزو افراد گروه 1 هستید و دارای مکان فیزیکی برای شغل خود می باشید هم اکنون وقت آن است که با داشتن یک وب سایت برای شغل خود بخش گسترده ای از مشتریان اینترنتی را که تا کنون از دست می داده اید به دست آورده و به کسب و کار خود رونق شگفت انگیزی ببخشید.می توانید فایل های برای فروش گذاشته شده را در وب سایت خود نیز قرار داده و آن را در معرض دید هزاران کاربر قرار دهید.

یک وب سایت کامل املاک از دو بخش خرید و فروش تشکیل می شوند تا بتواند همه ی مردم را در بر گیرد.تعامل بین خریداران و فروشندگان در این محیط به مرور زمان بازدید وب سایت را افزایش داده و در نتیجه مشتریان شما افزایش خواهد یافت.

حتی می توانید به مشاورین املاک دیگر امکان ثبت نام در وب سایت خود را بدهید و برای آن ها صفحه شخصیشان را ایجاد کنید تا علاوه بر گسترش و افزایش بازدید وب سایت خود هزینه ای را برای تبلیغات از آن ها دریافت کنید.همچنین می توانید لیستی از قیمت و تعرفه ی تبلیغات متنی و بنری در مکان های مختلف وب سایت خود نیز تهیه کرده و از تبلیغ کنندگان به ازای نمایش تبلیغشان پول دریافت کنید.

در مجموع می توان گفت که در زمینه درآمد زایی و کسب  کار ، وب سایت املاک جزو بهترین گزینه ها و انتخاب ها می باشد.گروه آکادمی وب نیز در این مسیر همراه و پشتیبان شما خواهد بود.
 
در زیر نیز می توانید نمونه ای از وب سایت های املاک طراحی شده توسط گروه آکادمی وب را مشاهده نمایید :
 
وب سایت املاک اصفهان که در زمینه آگهی های مربوط به انواع ملک ها مانند ویلایی و آپارتمان گرفته تا کارخانه و گاراژ و ... فعالیت میکند . 
کلیه سرویس های مربوط به مشتریان این وب سایت کاملا رایگان می باشد و قرار است اعضا وب سایت در دو قالب مشاورین املاک و کاربران عادی ثبت نام نماید و آگهی های مربوط به ملک خود را ثبت کنند و پس از تایید کارفرما اصلی اطلاعات آگهی در وب سایت جهت نمایش برای عموم قرار داده شود .
 
طراحی سایت املاک

نظر دهید

ثبت نظر