پیشرو رایان با بیش از 12 سال سابقه در زمینه طراحی سایت ، بهینه سازی سایت و پیاده سازی انواع اپلیکیشن های اندروید و تحت وب در خدمت شما همراهان عزیز می باشد

طراحی سایت ورزشی

بازدید : 95 نفر ویژه دسته بندی : طراحی سایت
در زمینه طراحی وبسایت ورزشی باید این نکته را همیشه در ذهن داشت که تصاویر گرافیکی و عکس ها و ویدئو ها در جنبه ی تبلیغاتی سایت بسار مهم اند.
وبسایت های ورزشی  شما مثل باشگاه ها، استادیوم ها، وبسایت های تخصصی یک رشته خاص و ... می توانند از امکانات فراوانی بهره مند باشند که برای جذب بیننده و مشتری مفید واقع می شوند.
شما در وبسایت خود میتوانید از چندین سرویس فوق العاده برای اداره باشگاه و یا استادیوم خود و تبلیغ برای آنها و رشته ورزشی خود اقدام کنید.
سرویس های بسیاری که در ادامه از آنها یاد خواهیم کرد می توانند به شما در داشتن وبسایتی قدرتمند کمک کنند که چه شما را در جذب مشتری یاری می دهند و یا در زمینه معرفی خود در میان رقبای ورزشی.


Training Man

 
باشگاه ها
از موارد وبسایت باشگاه ها:
 1. ثبت نام آنلاین دوره ها
 2. گالری داخلی باشگاه ها
 3. رویداد های ورزشی باشگاه
 4. ارتباط میان مربی ها و ورزشکاران
 
استادیوم ها
استادیوم ها می توانند ار امکانات بسیاری در وبسایت خود استفاده کنند:
 1. سیستم فروش بلیط آنلاین
 2. کنترل بلیط ها
 3. لیست بازی ها
 4. ارتباط با مربیان باشگاه ها
 
مربی  ها
مربی ها می توانند برای خود وبسایت شخصی داشته باشند و رزومه ی خود را در سایت قرار دهند و برای خود فروم های ورزشی ایجاد کنند و با ورزشکاران خود در ارتباظ باشند و یا پرتال های سوال و جواب داشته باشند و رویداد های دنیای ورزش را در وبسایت خود قرار دهند و همچنین نکاتی ورزشی را به دیگران گوشزد شوند. چه بسا تصاویر و مقاله هایی ورزشی و کنفرانس ها نیز میتوانند در سایت قرار گیرند.
 
ورزش کاران
ورزشکاران نیز استفاده ی متعددی از وبسایت مربوطه دارند:
 1. قرار دادن پروسه ی ورزشی خود
 2. نمایش رزومه و مدارک کسب شده در سایت
 3. نمایش تصاویر و مدیا های خویش

نظر دهید

ثبت نظر