پیشرو رایان با بیش از 12 سال سابقه در زمینه طراحی سایت ، بهینه سازی سایت و پیاده سازی انواع اپلیکیشن های اندروید و تحت وب در خدمت شما همراهان عزیز می باشد
برنامه نویسی
بهینه سازی
محتوا
قالب

انتشارات حفظی

قالب واکنشگرا :
ندارد
نوع دیتابیس :
MySQL
فریم ورک :
Zend
تکنولوژی ها :
css3
تعداد صفحات فتوشاپ :
3
مدت زمان پیاده سازی :
2هفته
نوع وب سایت :
انتشارات
تاریخ شروع طراحی :
18 آبان 92
0
درباره طراحی این وب سایت :

انتشارات حفظی

این وب سایت مربوط به انتشارات حفظی می باشد که برای معرفی و فروش محصولات خود از طریق درگاه بانکی راه اندازی شده است .


 
بخش محصولات
بخش تماس با ما
فریم ورک Zend
فریم ورک چیست ؟
در دنیای برنامه نویسی وب لازم است که استانداردهای بسیار پیچیده و خاصی را بهینه شدن روند اجرای پروژه ها و همچنین سطح امنیت وب سایت های مختلف رعایت کرد که در سطوح بالای برنامه نویسی شما نیازمند به بهره گیری از سیتمی حرفهای هستید با نام فریم ورک .
البته در دنیای برنامه نویسی PHP فریم ورک های بسیار مختلفی مانند CakePHP و Laravel و .. وجود دارد که هر کدام در جای خود سیستمی بسیار قوی هستند اما تیم آکادمی وب با استفاده از فریم ورک بسیار قوی  Zend کلیه وب سایت های اختصاصی خود را برنامه نویسی و پیاده سازی میکند .
 
HTML5 چیست؟
پایه تمام صفحات وب سایت زبانی بسیار محبوب تحت عنوان html می باشد که در طول زمان این زبان تغییرات بسیار زیادی کرده است، به طوری که در حال حاضر آخرین ورژن این زبان یعنی html5 یکی از محبوب ترین ورژن های این زبان در طول تاریخ است. زبان html5 علاوه بر اینکه نسبت به ورژن های قبلی خود بسیار سازگارتر است، استفاده از آن باعث می شود تا وب سایت از دید موتورهای جستجو و سئو محبوب تر باشد و به همین علت استفاده از زبان html5 یکی از اصول پایه بهینه سازی سایت می باشد.
 
CSS3 چیست؟
یکی دیگر زبان های بسیار محبوب در دنیای وب زبان css  می باشد. این زبان که به نوعی مکمل زبان html می باشد نقش به سزایی در زیبایی و جذابیت صفحات وب سایت دارد به نحوی که این زبان کل خصوصیات المان های مختلف در صفحات وب را اعم از رنگ، اندازه، سایز فونت ها، خمش ها، سایه ها و ... را کنترل می کند.
به طور کلی ورژن 3 این زبان، مکمل بسیار کاملی برای زبان html5 می باشد. استفده از css3 در کنار  html5 باعث می شود که صفحه وبی بسیار زیباتر، سبک تر، کاربرپسندتر و همچنین منطبق با معیارهای موتورهای جستجو داشته باشیم.
 

طراحی سایت انتشارات   طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت انتشارات حفظی فروش محصولات فرهنگی طراحی سایت  فروش آنلاین انتشارات حفظی طراحی وب سایت انتشارات حفظی

نظر دهید

ثبت نظر