پیشرو رایان با بیش از 12 سال سابقه در زمینه طراحی سایت ، بهینه سازی سایت و پیاده سازی انواع اپلیکیشن های اندروید و تحت وب در خدمت شما همراهان عزیز می باشد
بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو

یکی از مهمترین خدمات اکادمی وب بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو می باشد.در این بخش که همیشه بعد از طراحی کامل وب سایت شروع می شود تیم بهینه سازی آکادمی وب با استفاده از تکنیک های روز دنیا و از همه مهمتر قوانین موتور جستجو گوگل شروع به بهینه سازی کدها و محتوا و ساختار داخلی و خارجی وب سایت و همچنین سرعت لود وب سایت می نماید تا وب سایت مورد نظراز لحاظ استاندارهای موتور های جستجو و همچنین استاندارهای بصری در سطح مطلوبی قرار بگیرد سپس مراحل بعدی در زمینه سئو وب سایت صورت میگیرد. تا زمانی معقول وب سایت کارفرما در نتایج جستجو google پیشرفت کند و نهایتا به صفحات اولیه نتایج بیاید.
در رابطه با طراحی وب سایت آکادمی وب خدمات خود را به 2 صورت ارائه می کند :
 
 • بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو
یکی از زمینه های اصلی سئو همان بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یا Search Engine  Optimization  می باشد همه وب سایت هایی که با هدف فروش بیشتر و جذب مشتری و برداشت سهم بیشتری از بازار هدف خود به دنیای مجازی یا همان دنیای وب قدم میگذارند و اصولا بر سر اینکه در یک کلمه کلیدی مرتبط با کار خود در مکان اول پیشنهاد های موتور های جستجو مانندGoogle وYahoo و Bing  به کاربران قرار بگیرند رقابت تنگاتنگی خواهند داشت چرا که این کار به منزله داشتن یک مغازه و یا دفتر در بهترین قسمت شهر می باشد که از لحاظ کلی باعث فروش و همچنین شناخت هرچه بیشتر آنها می شود.

در این بخش مواردی به شرح زیر باید انجام بپذیرد:
 • آنالیز کامل رقبای تجاری وب سایت
 • آنالیز کلمات کلیدی مرتبط با وب سایت
 • بررسی میزان جستجو هر کلمه کلمه کلیدی
 • بررسی مطالب سایت و بهینه سازی مطالب
 • و...
بهینه سازی سایت از لحاظ کد نویسی و سرعت لود:
یکی دیگر از موارد مرتبط با بهینه سازی سایت بهینه سازی از لحاظ کد نویسی است.
کنسرسیوم بین المللی وب یا همان سازمان W3C برای کد های صفحات وب سایت استانداردهایی را تعریف کرده که همه وب سایت ها ملزم به رعایت این استاندارد ها می باشند . ضمنا علاوه بر استانداردهایی که سازمانW3C اعلام میکند مواردی نیز بسیار مهم هستند مانند سرعت لود یک وب سایت که خود از اهمیتی بسیار بالایی برخوردار است چرا که هدف اصلی هر وب سایتی جذب کاربران بیشتر و نگه داشتن مفید کاربران در وب سایت است که لود شدن سریع یکی از علت های اصلی تمایل کاربران به صرف بیشتر وقت در وب سایت است.

 در کل 3 عامل باعث موفقیت هر وب سایتی می باشد:
 • طراحی وب سایت حرفه ای و اصولی.
 • بهینه سازی وب سایت برای کاربران و مشتری های سایت از هر لحاظ.
 • بهینه سازییا همان سئو سایت برای موتور های جستجو.
   
 • ایجاد کمپین های تبلیغاتی گوگل
 
یکی از مهمترین عوامل در موفقیت وب سایت های اینترنتی تبلیغات سودمند و هدفمند می باشد. یکی از مهمترین و بهترین این تبلیغات ، تبلیغ مستقیم در موتورجستجو گوگل می باشد . با توجه به اینکه روزانه افراد بسیار زیادی در دنیای مجازی به دنبال محصول و یا خدمات شما مستقیما به سراغ جستجو در گوگل میروند این نوع تبلیغ که به طور مستقیم در گوگل انجام میشود یکی از بهترین و تاثیرگذار ترین تبلیغات می باشد .
شما هم میتوانید در نتایج نخست تبلیغات گوگل باشد .
 
پلن 1 پلن 2 پلن 3 پلن 4 پلن 5 پلن 6
50$ 100$ 200$ 500$ 1000$ 2000$
هزینه راه اندازی 30 هزار تومان 30 هزار تومان 30 هزار تومان رایگان رایگان رایگان
تخفیف اولیه 0 0 0 5% 10% 15%
هزینه نمایش رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان
تبلیغات موبایل
گوگل فارسی
هزینه هر کلیک حد اقل 1 سنت حد اقل 1 سنت حد اقل 1 سنت حد اقل 1 سنت حد اقل 1 سنت حد اقل 1 سنت
مبلغ کل 285.000 تومان 392.000 تومان 813.000 تومان 1.750.000 تومان 3.560.000 تومان 7.080.000 تومان
سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش